Dlaczego warto z nami?

  • jesteśmy rzetelną firmą
  • świadczymy usługi wysokiej jakości
  • zapewniamy profesjonalny serwis
  • współpracujemy z najlepszymi

Potrzebujesz więcej informacji?


O nas

Firma "Systemy Grzewcze - Augustowski" istnieje na rynku od 1992 roku. Od samego początku związana jest z branżą i nowoczesnymi technikami grzewczymi.

Wyspecjalizowanie w zakresie usług od projektowania, po montaż i serwis urządzeń grzewczych zaowocowało w 1995 roku otwarciem pierwszego sklepu z artykułami hydraulicznymi oraz wyposażeniem łazienek, który mieścił się w siedzibie firmy przy ul. Ozorkowskiej 27 w Łęczycy.

W kolejnych latach dynamiczny rozwój firmy pozwolił na otwarcie kolejnego punktu sprzedaży zlokalizowanego w Kutnie przy ulicy J.Słowackiego 7.

W 2010 roku główna siedziba firmy została przeniesiona na ulicę Ozorkowską 25 w Łęczycy, a w filii w Kutnie do sklepu hydrauliczno-instalacyjnego dołączył salon firmowy Viessmann będący owocem udanej, wieloletniej współpracy obu firm.

 Firma zatrudnia około 20 pracowników, których szkoli w ośrodkach czołowych producentów z branży grzewczej i sanitarnej. Współpracuje z wieloma podwykonawcami, z którymi realizuje inwestycje na terenie Polski centralnej tj. Warszawa, Łódź, Kutno, Łeczyca i okolice. Dysponuje wysokiej klasy sprzętem montażowym wraz z komputerową diagnostyką serwisową, co umożliwia szybką i profesjonalna obsługę klienta.

Posiada ludzi z inwencją, którzy służą swą wiedzą i kwalifikacjami w rozwiązywaniu Państwa problemów z przedstawionej branży.

Nasze certyfikaty